Klientów hurtowych zapraszamy na b2b.monstelo.com
Darmowa dostawa od 249,00 PLN
SZKŁO HARTOWANE HOFI GLASS PRO+ 2-PACK MOTOROLA MOTO G55 5G BLACK

SZKŁO HARTOWANE HOFI GLASS PRO+ 2-PACK MOTOROLA MOTO G55 5G BLACK

Rozmiar

21,39 PLN

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt na zamówienie
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Szkło hartowane od firmy Hofi wykonane jest z lekkiego i frezowanego szkła o grubości 0.3mm, które nie wpływa na czułość dotyku. Jego poziom twardości jest oceniany przez producenta na 9H w dziesięciostopniowej skali. Nadaje mu to niezwykle dużej odporności na zarysowania.

Szkło jest krystalicznie przejrzyste i pokryte zostało dodatkowo powłoką oleofobową, minimalizując w ten sposób ilość odcisków palców bądź innych zanieczyszczeń.

Sprawdź jak zamontować: https://www.youtube.com/watch?v=lrcFHBd2boc

* Szkło kompatybilne jest z większością obudów dostępną na rynku.
** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna! Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego frezowania ekranu w danym egzemplarzu.

INSTRUKCJA MONTAŻU:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.
4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to tak aby warstwa klejąca związała się z ekranem jak najmocniej.

CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Twardość 9H
- Docięte do płaskiej części wyświetlacza
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa warstwa oleofobowa
- Idealna przejrzystość
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- Wymiary: 156x70mm

ZESTAW ZAWIERA:
2 x Szkło Hofi Glass Pro+
2 x Zestaw instalacyjny

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
"FLAVOUR" NORBERT ROZMYSŁOWSKIWięcej
Adres: Maryli 19Kod pocztowy: 02-842Miasto: WarszawaKraj: PolandAdres email: support@flavour-design.pl
Kod producenta
5906302370184
Prawdziwe opinie klientów
4.7 / 5.0 1065 opinii
pixelpixelpixelpixelpixel