SZKŁO HARTOWANE 3D LENOVO MOTO G5S PLUS BIAŁE
SZKŁO HARTOWANE 3D LENOVO MOTO G5S PLUS BIAŁE
Hartowane szkło o twardości 9H to przedłużenie żywotności ekranu twojego urządzenia. Dzięki wyjątkowo niskiej grubości 0,3mm jest praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne oraz zapewnia 100% wartość dotykową i swobodę użytkowania.
Szkło doskonale chroni ekran urządzenia przed pęknięciami, zarysowaniami i uszkodzeniami. Olejofobowa powłoka zapewnia przejrzystość ekranu i odporność na odciski palców oraz zabrudzenia.
Po nałożeniu, szkło świetnie przylega do ekranu nie pozostawiając bąbelków powietrza, a bezklejowa formuła ułatwia zdjęcie szkła bez pozostawiania śladów.
Zdjęcia poglądowe. Szkło posiada wycięcia na aparat w miejscu odpowiednim dla wybranego modelu telefonu.
Szkło hartowane 2.5D.
Indeks twardości: 9H
Grubość: 0,3mm
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
monsteloWięcej
Adres:
Długa 11AKod pocztowy: 34-130Miasto: Kalwaria ZebrzydowskaKraj: PolskaAdres email: info@monstelo.com
Symbol
1000000136104
Kod producenta
1000000136104
Seria
Gwarancja
Materiał
Szkło
Typ produktu
Szkła hartowane
Ładowarki sieciowe
Marka urządzenia
Lenovo
Motorola
Kolor
Biały
Model urządzenia - kompatybilność
Motorola Moto G5S Plus
Stan
Nowy
Gwarancja 12 miesięcy
Gwarancja 12 miesięcy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5